Burzowy radar
Mapa burzowa Polski
Mapa ostrzeżeń meteo
Mapa ostrzeżeń dla Polski
Witamy serdecznie na naszej stronie.

Przyszła i pora na nas, abyśmy się pojawili w sieci. Wyrażamy przekonanie, iż trafimy i tą droga do Państwa domów i życia propagując ochronę przeciwpożarową i ochronę ludności.
Zapraszamy do zwiedzania naszego portalu.
Ze strażackim pozdrowieniem : Zarząd OSP Zabawa
1 % - to od Was zależy jak szybko ratujemy ....

Tlenek Węgla

Zatrucie tlenkiem węgla (popularnie nazywane zaczadzeniem) jest najczęściej spotykanym zatruciem gazowym. Czad to tlenek węgla. W gospodarstwie domowym może powstawać np. w kuchni podczas używania kuchenki gazowej czy innego urządzenia podłączonego do gazu lub łazienki gdzie np. woda ogrzewana jest gazem.

Aplikacja Ratownik na w telefonie

Ratownik to aplikacja zawierająca obowiązujące od 12.02.2013r. procedury ratownicze z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla jednostek KSRG. Została stworzona z myślą o zapewnieniu wszystkim zainteresowanym szerokiego dostępu do aktualizowanej na bieżąco i poszerzanej bazy wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego z wykorzystaniem współczesnych możliwości technicznych.

Zasady organizacji ratownictwa medycznego w 2013 r

Dnia 12 lutego 2013r. przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadiera Wiesława Leśniakiewicza zostały podpisane nowe wytyczne w organizacji ratownictwa medycznego obowiązującego w KSRG.

Najnowsze zdjęcia z Galerii
Zarząd OSP w Zabawie współpracuje z wieloma podmiotami i organizacjami, należą do nich min :
Dreamotor.p

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

12-08-2017 07:48
Ways to avail benefits associated with RSS Feed for Your Site? [img]http://postrs
s.com/wp-content/u
ploads/2015/10/41.